Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy z lutego 2021 w Barlinku, najważniejsze informacje miesiąca

Redakcja online
Redakcja online
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Barlinek zmienił się  w lutym 2021?
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Barlinek zmienił się w lutym 2021? CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w lutym czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Barlinka najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Wielki Cisownik - pogoda dzisiaj (01.03). Warunki w górach (Beskid Mały)”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd lutego 2021 w Barlinku: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z lutego 2021 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wielki Cisownik - pogoda dzisiaj (01.03). Warunki w górach (Beskid Mały)

Jaka będzie dzisiaj pogoda na Wielkim CIsowniku? Sprawdź warunki pogodowe na (01.03) i najbliższe dni. We wtorek temperatura na Wielkim CIsowniku (Beskid Mały) ma wynieść -1 °C. Z kolei spodziewana prędkość wiatru to 2 km/h. Dzisiaj nie będzie opadów.

📢 Góra Żar: pogoda od 01.03. Prognoza na dzisiaj i kolejne dni - Beskid Mały

Góra Żar - prognoza pogody na dzisiaj (01.03). Jakie warunki pogodowe są w górach (Beskid Mały)? We wtorek temperatura na Górze Żar (Beskid Mały) ma wynieść -1 °C. Z kolei spodziewana prędkość wiatru to 6 km/h. Pogoda na dzisiaj nie przewiduje opadów.

📢 Papież Franciszek na Twitterze. O czym napisał 1.03.2021? Jaki był ostatni tweet papieża Franciszka?

Papież Franciszek napisał 1.03.2021 na Tweeterze: „Wszyscy jesteśmy specjalistami w krzyżowaniu innych, by wybawiać samych siebie. Natomiast Jezus daje się przybić, by nas nauczyć nieprzerzucania zła na innych. #WielkiPost. ”

Zrób sobie prezent

Materiały promocyjne partnera

Prasówka luty Barlinek: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w lutym uwagę czytelniczek i czytelników z Barlinka. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Msze święte w telewizji i online. poniedziałek, 1.03.2021. Gdzie oglądać msze święte? Godziny i informacje o transmisjach

Ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce wierni są zachęcani przez GIS i Ministerstwo Zdrowia do uczestniczenia we mszy świętej za pośrednictwem telewizji, radia lub internetu. Gdzie oglądać msze święte w poniedziałek 1.03.2021? O której godzinie zaczyna się transmisja? W naszym artykule znajdziesz wszystkie potrzebne linki i informacje o nabożeństwach online na YouTube.

📢 Lista najbogatszych Polaków 2021 Forbes. Nazwiska miliarderów ujawnione. Brzoska, Starak, Ziaja na liście Forbes

Lista najbogatszych Polaków 2021 Forbes. Przybywa miliarderów w Polsce. Przedsiębiorcy z nad Wisły znaleźli sposób, aby pomimo kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa, powiększyć majątki. Forbes opublikował listę 100 najbogatszych Polek i Polaków 2021 roku. Dość powiedzieć, że by załapać się do rankingu należało posiadać minimum 649 mln zł, a to o ponad 15 proc. więcej niż w zestawieniu sprzed roku! Poznajcie TOP 20 najbogatszych Polek i Polaków według Forbesa. Uwaga, od sum może zakręcić się w głowie.

📢 Gotowe domy z AliExpress za 60 tys. zł? Docierają z Chin w kilkanaście dni. Zobacz najtańsze domy modułowe

Domy modułowe w chińskim serwisie aukcyjnym można kupić już za kilkadziesiąt tysięcy złotych, wraz z dostawą. Stworzone z prefabrykowanych elementów kontenery mieszkalne, domki jednopiętrowe, a nawet całe wille, są przeznaczone do szybkiego złożenia na miejscu. Zamówienie potrafi dotrzeć do Polski nawet w ciągu 15 dni! Jak wyglądają najciekawsze i najtańsze projekty? Zobacz w galerii.

📢 Pogoda - Mały Kozi Wierch dzisiaj (24.02) i w następnych dniach. Prognoza pogody - Tatry

Prognoza pogody na Małym Kozim WIerchu na dzisiaj. Sprawdź, jakie warunki pogodowe będą 24.02 i w kolejnych dniach. W czwartek temperatura na Małym Kozim WIerchu (Tatry) ma wynieść 1 °C. Z kolei spodziewana prędkość wiatru to 16 km/h. Dzisiaj nie będzie opadów.

📢 Pogoda na Mnichu 24.02. Tatry - warunki pogodowe dzisiaj i w kolejnych dniach

Jaka będzie dzisiaj pogoda na Mnichu? Sprawdź warunki pogodowe na (24.02) i najbliższe dni. W czwartek temperatura na Mnichu (Tatry) ma wynieść 2 °C. Z kolei spodziewana prędkość wiatru to 17 km/h. Pogoda na dzisiaj nie przewiduje opadów.

📢 Pogoda - Wołowiec dzisiaj (24.02) i w następnych dniach. Prognoza pogody - Tatry

Jaka będzie dzisiaj pogoda na Wołowcu? Sprawdź warunki pogodowe na (24.02) i najbliższe dni. W czwartek temperatura na Wołowcu (Tatry) ma wynieść 1 °C. Z kolei spodziewana prędkość wiatru to 11 km/h. Opadów dzisiaj nie powinno być.

📢 Żabi Mnich - pogoda dzisiaj (24.02). Warunki w górach (Tatry)

Prognoza pogody na Żabim Mnichu na dzisiaj. Sprawdź, jakie warunki pogodowe będą 24.02 i w kolejnych dniach. W czwartek temperatura na Żabim Mnichu (Tatry) ma wynieść 1 °C. Z kolei spodziewana prędkość wiatru to 16 km/h. Pogoda na dzisiaj nie przewiduje opadów.

📢 Pogoda na Śnieżce 24.02. Karkonosze - warunki pogodowe dzisiaj i w kolejnych dniach

Prognoza pogody na Śnieżce na dzisiaj. Sprawdź, jakie warunki pogodowe będą 24.02 i w kolejnych dniach. W czwartek temperatura na Śnieżce (Karkonosze) ma wynieść 4 °C. Z kolei spodziewana prędkość wiatru to 19 km/h. Pogoda na dzisiaj nie przewiduje opadów.

📢 Pogoda na Wielkim Szyszaku dzisiaj (24.02) i w kolejnych dniach. Karkonosze - temperatura, opady - warunki

Pogoda na Wielkim Szyszaku dzisiaj (24.02) i w kolejnych dniach. Jakie warunki pogodowe przewidują meteorolodzy? W czwartek temperatura na Wielkim Szyszaku (Karkonosze) ma wynieść 2 °C. Z kolei spodziewana prędkość wiatru to 18 km/h. Dzisiaj nie będzie opadów.

📢 Pogoda - Biskupia Kopa dzisiaj (24.02) i w następnych dniach. Prognoza pogody - Góry Opawskie

Jaka będzie dzisiaj pogoda na Biskupiej Kopie? Sprawdź warunki pogodowe na (24.02) i najbliższe dni. W czwartek temperatura na Biskupiej Kopie (Góry Opawskie) ma wynieść 5 °C. Z kolei spodziewana prędkość wiatru to 33 km/h. Dzisiaj nie będzie opadów.

📢 Pogoda na Haliczu dzisiaj (24.02) i w kolejnych dniach. Bieszczady - temperatura, opady - warunki

Pogoda w górach: Halicz, Bieszczady. Jakich warunków spodziewać się dzisiaj (24.02) i w następnych dniach? W czwartek temperatura na Haliczu (Bieszczady) ma wynieść 1 °C. Z kolei spodziewana prędkość wiatru to 12 km/h. Dzisiaj nie będzie opadów.

📢 Tygodniowy przegląd prasy (Barlinek, 14.02-20.02.2021), poznaj najważniejsze informacje z Barlinka

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Barlinka, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 14.02 a 20.02.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Kopa Kondracka - pogoda dzisiaj (21.02). Warunki w górach (Tatry)”?

📢 Najlepsze zdjęcia porodów, tylko dla odpornych. Fotografie narodzin przełamują tabu. Konkurs Birth Photography 2021 rozstrzygnięty

Jak co roku przyznano nagrody w konkursie na najlepsze zdjęcia porodów. Również jak co roku fotografie budzą liczne kontrowersje. Wychodząc jednak z założenia, że "nic co ludzkie nie jest nam obce" warto zobaczyć, jak wielkim cudem są narodziny. Spośród 26 nagrodzonych fotografii prezentujemy 20. Zobacz je w galerii.

📢 WAŻNE: 1.03.2021. Będą zmiany w segregacji i opłatach za śmieci. Śmieci będziemy wyrzucać wyłącznie w workach z osobistym kodem kreskowym

To ma być koniec odpowiedzialności zbiorowej i płacenia wyższej opłaty za wywóz śmieci przez osoby solidnie segregujące tylko dlatego, że do tej samej altanki śmieciowej inni wyrzucają odpadki jak leci. Kod kreskowy na każdym worku łatwo zidentyfikuje każdego kto zapakował w nim śmieci. Ale czy to nie zda daleko idące ograniczenie praw obywatelskich, zahaczające wręcz o inwigilację?

📢 Próbna matura 2021: egzamin odbędzie się w szkołach. Kiedy? CKE padało terminy. Harmonogram próbnej matury 2021

Próbna matura 2021 rozpocznie się 3 marca. Szkoły będą przeprowadzać ją do 16 marca włącznie. Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała szczegółowy harmonogram. Na czas próbnych egzaminów maturzyści znów będą mogli zasiąść w szkolnych ławkach. - Egzaminy odbędą się w szkołach przy zachowaniu takich samych zasad reżimu sanitarnego, jakie obowiązywały przy organizacji ubiegłorocznej matury - zapowiada dr Marcin Smolik, dyrektor CKE.

📢 Oblężenie Szczyrku nie tylko w weekend. Ogromne kolejki w Szczyrk Mountain Resort. Najazd turystów na Beskidy. Jest apel władz

Tłumy narciarzy zjechały we wtorek 16 lutego do Szczyrku - kolejka gondolowa w Szczyrk Mountain Resort przeżywa oblężenie, a zdjęcie ukazujące gigantyczny tłum narciarzy robi furorę w sieci. W Szczyrku i Wiśle apelują do turystów o odpowiedzialność i zachowanie środków bezpieczeństwa - dystansu społecznego oraz zasłanianie nosa i ust.

📢 WAŻNE. Dostaliście list z ZUS z PIT? Otrzyma każdy kto dostał choćby jedną wypłatę. A co z rozliczeniem rocznym [24.02.2021]

Od wtorku 9 lutego br. Zakład Ubezpieczeń Społecznych wysyła deklaracje podatkowe za 2020 rok: PIT-40A albo PIT 11A i PIT-11. Deklaracje trafią do wszystkich osób, które w 2020 roku chociaż raz pobrały świadczenie z ZUS. W tym roku ZUS nie rozlicza świadczeniobiorców z nadpłatą podatku - takie osoby otrzymają PIT 11A. Podatnik w takiej sytuacji składa samodzielnie zeznanie albo może poczekać do 30 kwietnia - wtedy urząd skarbowy zaakceptuje zeznanie PIT-37 za 2020 r. wygenerowane automatycznie w usłudze Twój e-PIT.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje
od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na barlinek.naszemiasto.pl Nasze Miasto